Au apărut ofertele de concedii pentru 2016

Descarcă de mai jos ofertele pentru anul în curs:

OBS: *Membrii Sindicatului "Spiru Haret" Bacău care doresc să achiziționeze bilete pentru concediul din acest an prin intermediul nostru sunt rugați să completeze o cerere în acest sens. Cererile pentru biletele de concediu vor fi predate de către cei interesați liderului organizației Sindicatului "Spiru Haret" Bacău din școala în care vă desfășurați activitatea.
       ** Nu ne asumăm răspunderea pentru eventualele disfuncționalități ale programului de dezarhivare.

contact sshb